Vyšetření zraku

Přestávají vám vaše aktuální brýle dostačovat k ostrému vidění a potřebujete co nejrychleji přeměřit svůj zrak? Chcete začít nosit kontaktní čočky a nevíte na koho se obrátit? Dohodněte si schůzku se zkušeným optometristou v některé z našich tří prodejen s oční optikou a nebudete litovat!

KDO JE OPTOMETRISTA?

Optometrista je vyškolený specialista v oboru optiky a optometrie, který se zabývá měřením zraku, kontrolou přední části oka a problematikou spojenou s kontaktními čočkami. Optometrista má skvělý přehled o tom jak správně korigovat vaši zrakovou vadu a pomůže vám vybrat ty nejvhodnější brýle nebo kontaktní čočky.

VÝHODY SCHŮZKY S OPTOMETRISTOU

Schůzka s optometristou má hned několik výhod. V první řadě zajisté oceníte, že nebudete muset čekat na volný termín u očního lékaře a vyhnete se přeplněným čekárnám. Optometrista se vám bude po celou dobu domluvené schůzky naplno věnovat v klidné atmosféře a vy se nebudete muset bát, že vás odbude.

Při návštěvě u klasického očního lékaře se totiž může někdy stát, že na zdlouhavé a precizní měření dioptrického stavu oka zkrátka nemá lékař čas a v tomto stresu se může pacient špatně rozhodnout, zda mu přidaná nebo ubraná dioptrie ve zkušební obrubě vyhovuje nebo ne. Výsledkem tak mohou být nevhodně zvolené dioptrie, kterých si můžete všimnout, až když vaše nově zhotovené brýle začnete nosit. Pokud zvolíte vyšetření zraku u optometristy, můžete si být jisti, že se vám bude věnovat po celý čas, na který si jej objednáte, a nechá vám dostatečný prostor pro vyzkoušení všech možných variant vašich dioptrií.

Zkušený optometrista vám kromě kvalitního měření zraku také pomůže vybrat takové brýle, které vám budou slušet, budou se hodit k vašemu životnímu stylu a perfektně podtrhnou vaši osobnost. Při výběru vám také pomůže s volbou materiálu brýlových obrub i skel a dá vám cenné rady o jejich údržbě.

V případě, že máte zájem o nošení kontaktních čoček, vás optometrista nechá v klidu vyzkoušet několik variant zkušebních čoček a poradí vám s tím, které jsou pro vás nejvhodnější. Pokud si budete přát, může vám optometrista kontaktní čočky i naaplikovat a naučit vás, jak s nimi zacházet.

Pokud máte ovšem zájem o prevenci očních chorob nebo podezření nějaké oční onemocnění, je nutné navštívit klasického očního lékaře, jehož náplní je především léčba oka. Optometrista také neprovádí měření očí dětem do 15 let.

JAK SE OBJEDNAT?

Vyšetření u optometristy  prozatím nejsou hrazena zdravotními pojišťovnami, a proto jsou pro zájemce zpoplatněné. Při zakoupení brýlí prodejnách Stooptik je toto vyšetření zcela zdarma.

Vyšetření zraku provádíme v našich očních optikách v Brně Bystrci a Kohoutovicích. Na vyšetření zraku je nutno se předem dohodnout na vhodném termínu, telefonicky nebo osobní návštěvou.

Prodejna Brno–Bystrc  Prodejna Bystrc_zevnitř_525 
STOOPTIK

MAX–centrum
(OD AKÁT - přízemí naproti poště)
Kubíčkova 8, 635 00 Brno–Bystrc

Provozní doba:

Po–Pá: 9.00–18.00
So: 9.00–12.00 hod.

tel.: (+420) 539 011 450
e-mail: stooptik@stooptik.com


Zvětšit mapu


Prodejna Brno–Kohoutovice Prodejna Kohoutovice_zevnitř_525 
STOOPTIK (budova pošty)

Libušina tř.2, 623 00 Brno–Kohoutovice

Provozní doba:

Po–Čt: 9.00–12.00, 13.00–17.00 hod.
Pá: 9.00–12.00, 13.00–16.00 hod.
So: ZAVŘENO

tel.: (+420) 539 013 991
e-mail: kohoutovice@stooptik.com


Zvětšit mapu

 


Platba poukázkami a dárkovými poukazy

poukazky 
Jak platit poukázkami?

Při zadávání způsobu platby zatrhněte "platba poukázkami". Poukázky v celkové hodnotě objednávky vložte prosím do obálky a zašlete nám je na adresu: Kubíčkova 8, Brno 635 00. Jakmile nám poukázky budou doručeny, zašleme Vám objednané zboží. Poukázky prosím zasílejte v hodnotě objednaného zboží. Na poukázky nevracíme! Pokud je celková hodnota poukázek nižší, než je hodnota objednaného zboží, uhradíte zbývající částku formou dobírky zvolenému dopravci.

Přijímáme poukázky a dárkové šeky společností:

Chèque Déjeuner - UNIŠEK, UNIŠEK+, CADHOC

Sodexo - VITALPASS, FLEXIPASS, DÁRKOVÝ POUKAZ

Edenred - TICKET BENEFITS, TICKET MEDICA, TICKET COMPLIMENTS, TICKET MULTI

Benefit Plus

Na našem e-shopu jsme umožnili nakoupit v rámci zaměstnaneckých benefitů Benefit Plus. Máte dvě možnosti platby.

  • Lze využít váš virtuální účet, kdy se pouze přihlásíte svým jménem a heslem a následně potvrdíte platbu.
     
  • Druhou možností platby je vaše karta Benefit Plus. Zadáte číslo karty, kterou jedním kliknutím ověříte a následně přijde autorizační SMS kód. Opět to zabere jen pár sekund a platba je potvrzena.

Upozorňujeme, že je možné využít tuto platební metodu pouze u celkové platby. Musíte mít na účtu dostatek prostředků pro celý nákup.