Úvod

Oční optiky v Brně Bystrci a Kohoutovicích

Poskytovatel zdravotních služeb - platby přes FKSP

Potřebujete nové dioptrické brýle, kontaktní čočky nebo si chcete nechat přeměřit svůj zrak? Sháníte opravdu kvalitní a moderní sluneční brýle za rozumnou cenu?  Neváhejte a přijďte nás navštívit do našich prodejen oční optiky v Brně Bystrci Brně Kohoutovicích, ve kterých vám nabízíme rozsáhlé kolekce brýlí a jejich doplňků v různých cenových kategoriích, mezi kterými si zajisté spokojeně vybere každý zákazník!

V našich optikách si dáváme záležet na osobním přístupu ke každému zákazníkovi a mile rádi vám pomůžeme s výběrem takových brýlí, které vám budou vyhovovat materiálem, vzhledem, funkčností i cenou. Vždy se Vám budeme snažit vyjít maximálně vstříc a poskytneme vám dostatek informací i času při vašem rozhodování.

Ve všech prodejnách Stooptik provádíme odborné měření zraku, aplikaci kontaktních čoček a odborné poradenství při potížích se zrakem i při výběru brýlí. V případě, že na nás s čímkoliv obrátíte, rádi vám pomůžeme!

Těší se na Vás odborníci v oborech - oční optika a optometrie na našich prodejnách: optika Brno Bystrc a optika Brno Kohoutovice ! 

Náročným zákazníkům bychom rádi představili dioptrické brýle a sluneční brýle z kolekcí známých módních značek ADIDASBEAUSOLEILDAVID BECKHAM, DOLCE & GABBANA, ELLEESPRIT, JAGUARJEAN RENOTOMMY HILFIGERPORSCHE DESIGNEMPORIO ARMANILACOSTERAY-BANSILHOUETTES.OLIVERHISPOLAROIDMEXXVOUGE a další..


Platba poukázkami a dárkovými poukazy

poukazky 
Jak platit poukázkami?

Při zadávání způsobu platby zatrhněte "platba poukázkami". Poukázky v celkové hodnotě objednávky vložte prosím do obálky a zašlete nám je na adresu: Kubíčkova 8, Brno 635 00. Jakmile nám poukázky budou doručeny, zašleme Vám objednané zboží. Poukázky prosím zasílejte v hodnotě objednaného zboží. Na poukázky nevracíme! Pokud je celková hodnota poukázek nižší, než je hodnota objednaného zboží, uhradíte zbývající částku formou dobírky zvolenému dopravci.

Přijímáme poukázky a dárkové šeky společností:

Chèque Déjeuner - UNIŠEK, UNIŠEK+, CADHOC

Sodexo - VITALPASS, FLEXIPASS, DÁRKOVÝ POUKAZ

Edenred - TICKET BENEFITS, TICKET MEDICA, TICKET COMPLIMENTS, TICKET MULTI

Benefit Plus

Na našem e-shopu jsme umožnili nakoupit v rámci zaměstnaneckých benefitů Benefit Plus. Máte dvě možnosti platby.

  • Lze využít váš virtuální účet, kdy se pouze přihlásíte svým jménem a heslem a následně potvrdíte platbu.
     
  • Druhou možností platby je vaše karta Benefit Plus. Zadáte číslo karty, kterou jedním kliknutím ověříte a následně přijde autorizační SMS kód. Opět to zabere jen pár sekund a platba je potvrzena.

Upozorňujeme, že je možné využít tuto platební metodu pouze u celkové platby. Musíte mít na účtu dostatek prostředků pro celý nákup.