Sluneční brýle

Sluneční brýle pro každou Vaši aktivitu

V nabídce našeho e-shopu  jsme pro Vás připravili vysoce kvalitní sluneční brýle předních světových značek (Adidas, Ray Ban, Elle, Puma aj.) za výrazně nižší ceny než v běžných optikách. Sluneční brýle, stejně tak jako dioptrické brýle či sportovní brýle, jsou dnes již výrazným módním doplňkem a je zcela běžné, že si pořizujeme brýle více barev a tvarů pro různé příležitosti.

Chraňte Váš zrak kvalitními slunečními brýlemi

Pro lepší výběr a snadnější orientaci je nabídka našich slunečních brýlí rozdělena do několika kategorií v závislosti na typu užití:
klasické sluneční brýle, sportovní sluneční brýle, retro brýle, dětské sluneční brýle, lyžařské sluneční brýle

K našim dlouhodobě nejoblíbenějším a nejprodávanějším typům slunečních brýlí patří polarizační sluneční brýle Polaroid, které odstraňují odlesky a zabraňují oslnění a sportovní brýle Adidas, které se skvěle hodí pro sport i volný čas. Navíc k nim je možné v našem e-shopu zakoupit řadu dalšího příslušenství Adidas. Zapomenout, ale nesmíme na fenomén jménem RayBan Wayfarer a Ray Ban Aviator. Použijte zaškrtávající filtrační políčka pro vyhledání těch nejvhodnějších slunečních brýlí přímo na Vás.

Navštivte náš eshop kde najdete kompletní nabídku slunečních brýlí.

 


Platba poukázkami a dárkovými poukazy

poukazky 
Jak platit poukázkami?

Při zadávání způsobu platby zatrhněte "platba poukázkami". Poukázky v celkové hodnotě objednávky vložte prosím do obálky a zašlete nám je na adresu: Kubíčkova 8, Brno 635 00. Jakmile nám poukázky budou doručeny, zašleme Vám objednané zboží. Poukázky prosím zasílejte v hodnotě objednaného zboží. Na poukázky nevracíme! Pokud je celková hodnota poukázek nižší, než je hodnota objednaného zboží, uhradíte zbývající částku formou dobírky zvolenému dopravci.

Přijímáme poukázky a dárkové šeky společností:

Chèque Déjeuner - UNIŠEK, UNIŠEK+, CADHOC

Sodexo - VITALPASS, FLEXIPASS, DÁRKOVÝ POUKAZ

Edenred - TICKET BENEFITS, TICKET MEDICA, TICKET COMPLIMENTS, TICKET MULTI

Benefit Plus

Na našem e-shopu jsme umožnili nakoupit v rámci zaměstnaneckých benefitů Benefit Plus. Máte dvě možnosti platby.

  • Lze využít váš virtuální účet, kdy se pouze přihlásíte svým jménem a heslem a následně potvrdíte platbu.
     
  • Druhou možností platby je vaše karta Benefit Plus. Zadáte číslo karty, kterou jedním kliknutím ověříte a následně přijde autorizační SMS kód. Opět to zabere jen pár sekund a platba je potvrzena.

Upozorňujeme, že je možné využít tuto platební metodu pouze u celkové platby. Musíte mít na účtu dostatek prostředků pro celý nákup.