Dioptrické brýle

Dioptrické brýle ve znamení stylu a elegance

V našem e-shopu i-Brýle.cz naleznete širokou nabídku kvalitních dioptrických brýlí předních světových značek (Adidas, Ray Ban, Elle, Puma aj.), které Vás zaujmou nejen nadčasovým, moderním designem, ale také bezkonkurenčně nízkou cenou. Dioptrické brýle, stejně tak jako jejich kolegyně sluneční brýle či sportovní brýle patří k výrazným módním doplňkům současnosti a je proto zcela běžné, že si pořizujeme brýle více barev a tvarů pro různé příležitosti.

Jak na správný výběr dioptrických brýlí

Samotný výběr tohoto módního doplňku byste však rozhodně neměli podceňovat a nakupovat vždy jen v autorizovaných prodejnách. Jen tak budete mít jistotu, že získáte skutečně pouze kvalitní brýle, které přesně odpovídají Vaší oční vadě. V nabídce našeho e-shopu máme pro Vás připraveny dioptrické brýle na dálku pro korekci refrakčních vad: dalekozrakost, krátkozrakost a astigmatismus, které můžete vybírat bez omezení, přesně dle Vašeho přání a vkusu.

Při výběru dioptrických brýlí na čtení je však potřeba vybírat podle zvoleného typu.  Pro multifokální brýle je vhodná spíše větší brýlová obruba. Nezapomínejte také, že správná péče o brýle životnost Vašich brýlí prodlouží.

Navštivte náš eshop kde najdete kompletní nabídku dioptrických brýlí.


Platba poukázkami a dárkovými poukazy

poukazky 
Jak platit poukázkami?

Při zadávání způsobu platby zatrhněte "platba poukázkami". Poukázky v celkové hodnotě objednávky vložte prosím do obálky a zašlete nám je na adresu: Kubíčkova 8, Brno 635 00. Jakmile nám poukázky budou doručeny, zašleme Vám objednané zboží. Poukázky prosím zasílejte v hodnotě objednaného zboží. Na poukázky nevracíme! Pokud je celková hodnota poukázek nižší, než je hodnota objednaného zboží, uhradíte zbývající částku formou dobírky zvolenému dopravci.

Přijímáme poukázky a dárkové šeky společností:

Chèque Déjeuner - UNIŠEK, UNIŠEK+, CADHOC

Sodexo - VITALPASS, FLEXIPASS, DÁRKOVÝ POUKAZ

Edenred - TICKET BENEFITS, TICKET MEDICA, TICKET COMPLIMENTS, TICKET MULTI

Benefit Plus

Na našem e-shopu jsme umožnili nakoupit v rámci zaměstnaneckých benefitů Benefit Plus. Máte dvě možnosti platby.

  • Lze využít váš virtuální účet, kdy se pouze přihlásíte svým jménem a heslem a následně potvrdíte platbu.
     
  • Druhou možností platby je vaše karta Benefit Plus. Zadáte číslo karty, kterou jedním kliknutím ověříte a následně přijde autorizační SMS kód. Opět to zabere jen pár sekund a platba je potvrzena.

Upozorňujeme, že je možné využít tuto platební metodu pouze u celkové platby. Musíte mít na účtu dostatek prostředků pro celý nákup.